Создательница группы ``Девочки В Польше``

Светлана Боднар

Светлана Боднар – автор проекта Девочки в Польше, бизнес координатор крупной международной эстонской компании и просто счастливая женщина.

НАШЕ СООБЩЕСТВО

Основная Миссия

Позитив

Дружба

Общение

Девочки в Польше

Наш канал на YOUTUBE

Well, once you are well dressed, you've got to finish the package. Best dermatologist, check. Hairstylist to the stars, yup. Organic facials, check. Best brows, yes. The only spray tan that looks like a Caribbean weekend, of course!

Девочки в Польше

Отзывы наших девочек

W Polsce mieszkam od 11 lat i podoba mi się to, że dzięki tej grupie mogę pomagać dziewczynom, które niedawno przyjechały do Warszawy. Na przykład, wiele z nich przyjeżdża tutaj z małymi dziećmi, a ja już jestem po tych wszystkich etapach, poczynając od wyboru szpitala do porodu a na poszukiwaniach przedszkola lub szkoły kończąc. Znam wszystkie związane z tym problemy. Dlatego, kiedy dziewczyny mają wątpliwości, na przykład, do jakiej klasy zapisać dziecko, które nie mówi po polsku, mogą od razu zwrócić się do mnie. Sama również znajduje czasami potrzebnych mi ludzi właśnie w tej grupie.
Fajnie byłoby zorganizować jakiś cykl spotkań tematycznych dla ludzi rożnych zawodów i zainteresowań. Wydaje mi się, mogłoby to pomóc wielu z nas w znalezieniu swojego miejsca w Polsce.

Olga Burno, Białoruś

В группе с начала 2018 года

Jestem w Polsce od niedawna, dlatego nie znam zbyt wiele osób, szczególnie tych rosyjskojęzycznych. Bardzo mnie ucieszyło, że wszystkie dziewczyny w grupie są tak otwarte na kontakty. Wiele z nich swego czasu odpowiedziało na moją prośbę o pomóc, byłam nawet zdziwiona, że tak dużo jest ludzi, którzy nie pozostają obojętni wobec problemów innych osób Jest to nieprawdopodobnie miło. W otoczeniu takich osób i z takim wsparciem chce się żyć, tworzyć i cieszyć się.

Ekaterina Kuharenko, Białoruś

В группе с июня 2018 года

W Polsce mieszkam już dość dawno, i te informacje, których większość dziewczyn szuka w grupie, są mi raczej już niepotrzebne. Czasem odwrotnie – to ja pomagam dziewczynom radą. Najważniejszą przyczyną dlaczego jestem tu, są spotkania. Jest to niesamowita przyjemność – zobaczyć „swoich”, pogadać o tym i owym, i po prostu dobrze spędzić czas razem. Oby jak najczęściej!

Julia Glinka, Ukraina

В группе с лета 2017 года

Mogę powiedzieć, że jest to grupa przyjaciół. Zadawałam bardzo dużo pytań, na które dziewczyny odpowiadały zawsze bardzo aktywnie. Nie było żadnej obojętnej osoby. Jest to naprawdę bardzo przyjemne. Tutaj, w obcym kraju, wiele ludzi czują, że jest im ciężko. Mi osobiście, na przykład, brakuje takich kobiecych pogawędek, dlatego zawsze z chęcią biorę udział w spotkaniach dziewczyn. Jestem również bardzo wdzięczna Swietłanie za jej sprawiedliwość i wsparcie. Pierwsza impreza, na którą poszłam, to był Kobiecy Piknik. To spotkanie było o tyle piękne i tak dobrze zorganizowane, że bardzo bym chciała, żebyśmy się spotykały w tym gronie jak najczęściej.

Elizaveta Fateeva, Dagestan, Rosja

В группе с лета 2017 года

Dowiedziałam się o grupie od Marii Najdienowej. Wszystko się zaczęło od obchodów Święta Kobiet 8 marca, kiedy po raz pierwszy spotkałam dziewczyny i poznałam Swietłanę. Od tego czasu się przyjaźnimy i nawet trochę współpracujemy.
Wiele mnie łączy z rosyjskojęzycznymi osobami. W mojej rodzinie mówi się po rosyjsku, mój dziadek uwielbiał rosyjskie piosenki, sama jestem miłośniczką rosyjskiego baletu. Oprócz tego ostatnio dużo współpracuje z Kazachstanem, Rosją, Mołdawią i Białorusią. Dlatego spotykając się z rosyjskojęzycznymi dziewczynami łączę przyjemne z pożytecznym: dobrze spędzam czas z ciekawymi ludźmi i ćwiczę rosyjski. I kto wie, może w przyszłości uda się nawiązać również kontakty biznesowe?

Anna Żurek, Polska

В группе с марта 2017 года
Наших Мероприятий

СПОНСОР

Наши

Партнеры

НАШИ

Спонсоры

partner_dev_v_polshe
foralab_1
NS
Craft
instagram @devochkivpolshe
E-mail
Password
Confirm Password
Minimum 4 characters